Zwroty i reklamacje

Konsumentowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez wskazania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Poniżej odnajdą Państwo krótką instrukcję, w jaki sposób należy tego dokonać:

1

- w celu zwrotu/wymiany prosimy wysłać pismo z wypowiedzeniem na adres:

MOGET Sp. z o.o. 
ul. Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
Nip. 783 176 98 47

 lub e-mail na adres: zwrot@moget.pl

1

- po otrzymaniu pisma, obsługa sklepu skontaktuję się z Państwem w celu ustalenia szczegółów zwrotu/wymiany.

1

- w następnym kroku zostaną Państwo poproszeni przez obsługę sklepu, o odesłanie artykułu na podany przez pracownika adres. 

1

- po otrzymaniu artykułu, w najszybciej możliwym czasie wpłacona kwota za zamówienie zostanie przelana na podany numer konta lub zwracany towar zostanie wymianiony na wybrany w ramach ustaleń między sklepem, a klientem sklepu.

 

Jako członek Izby Gospodarki Elektronicznej zachęcamy do korzystania z platformy mediacjeeizby.pl – do prowadzenia pozasądowego rozwiązywania sporów pomiędzy konsumentami a przedsiębiorcami będącymi członkami e-Izby. W celu złożenia skargi należy wypełnić elektroniczny formularz skargi dostępny online na platformie mediacjeeizby.pl.

 

Szczegółowe informacje odnośnie zwrotów dostępne są w regulaminie.

kontakt

Zadzwoń:

61 111 00 39

wew. 01 - dział handlowy

wew. 02 - sekretariat

wew. 03 - faktury i płatności

Napisz: sklep@vanos.pl

O firmie
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór czyściw, ręczników systemowych w roli czy środki do dezynfekcji rąk. Zapoznaj się z naszymi produktami
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.